• Wizyta uczniów z Kazachstanu

• W ramach realizacji projektu "Międzynarodowej wymiany", gościliśmy delegację uczniów i nauczycieli ze szkoły polonijnej ze stolicy Kazachstanu-Astany 😊.Podczas siedmiodniowej wizyty naszych przyjaciół, mieliśmy wiele okazji do wspólnych rozmów, wymiany doświadczeń i poznawania swoich kultur ❤️. W lutym 2024r. nasi uczniowie w ramach projektu wyjadą do Astany 🇰🇿.
        • Wspomnień czar.

• Już jutro zawitają do nas wyjątkowi goście. Długo czekaliśmy na naszych przyjaciół z Kazachstanu.
            Ostatni raz widzieliśmy się w 2020 roku podczas wymiany uczniowskiej.
            Chwila wspomnień...