• Parę słów o sobie...

Nazywam się Agnieszka Kozłowska.

Ukończyłam psychologię na Wydziale Nauk Społecznych KUL w Lublinie.

Wiedzę nieustannie odświeżam i poszerzam swoje kwalifikacje. Można powiedzieć, że uprawiam "turystykę naukową", ponieważ podyplomowe studia pedagogiczne sfinalizowałam w Gdańsku, Psychologię Transportu na Uniwersytecie Warszawskim, Oligofrenopedagogikę oraz Doradztwo zawodowe i personalne z elementami e-doradztwa ukończyłam na Akademii Ekonomiczno - Humanistycznej w Łodzi.

Przez pierwsze lata po studiach pracowałam w hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni a po zmianie miejsca zamieszkania, od września 2010 roku w Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Białej Rawskiej, później w Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Białej Rawskiej.

Od lutego 2021 roku pracuję w naszej szkole, pełniąc funkcję psychologa, doradcy zawodowego i nauczyciela współorganizującego proces kształcenia  dla uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, zatem wychowanie i wszystko co z nim związane nie jest mi obce.

Swoje siły regeneruję dzięki muzyce, jestem członkiem Orkiestry OSP w Rawie Mazowieckiej i Parafialnego Chóru "Nazaret" w Rawie Mazowieckiej.

Pozostaję do Państwa dyspozycji