• Sprzątanie Świata 2022

• 16.09.2022 uczniowie naszej szkoły sprzątali i porządkowali teren wokół szkoły w ramach akcji "Sprzątanie świata 2022" - Wszystkie śmieci są nasze".
        • Dzień Kropki

• Z okazji Dnia Kropki dzieci z grupy 0A "Żabki" obejrzały bajkę na podstawie książki P.Reyndolsa oraz wykonały wspólną pracę,która zaczęła się od plastelinowej kropki.
        • Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września 2022 roku na patio szkoły.
            klasy V - VIII godz. 9.00
            klasy I - IV godz. 10.00

Rozpoczęcie roku szkolnego w oddziałach przedszkolnych godzina 8:30 w klasach:
            0A - sala 39
            0B - sala 38
            0C - sala 40
            Dzieci przychodzą do sal wraz z rodzicami
        • W nagrodę na wycieczkę 14 czerwca

• Uczniowie nagrodzeni w dwóch konkursach plastycznych oraz konkursie kulinarnym  w ramach realizacji projektu "Z Fundacją PZU po lekcjach" - "Zróbmy to razem" udali się na bardzo ciekawą wycieczkę do nowo otwartego Orientarium w Łodzi.
        • Przy naszej szkole powstanie nowoczesna sala sportowa oraz boiska

• Miasto Rawa Mazowiecka otrzymało dofinansowanie w wysokości 9.995.000 mln zł z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych "Polski Ład" na budowę nowej sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 oraz przyszkolnych boisk wraz z infrastrukturą techniczną.
        • Dzień Matki

• Uroczysty apel z okazji Dnia Matki przygotowany przez uczniów z Ukrainy pod opieką ukraińskich nauczycieli i asystentów.
        • SUKCES W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM MAGICZNE OKIENKO

• Uczennice naszej szkoły zdobyły wyróżnienia w finale XVI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Magiczne Okienko Radlin 2022r. Temat konkursu Bogowie i inne stworzenia w mitologii słowiańskiej.
            Aleksandra Rokitka kl. 7c - WYRÓŻNIENIE
            Anna Pietroń kl. 7A - WYRÓŻNIENIE
            Blanka Trzonek kl.6A - WYRÓŻNIENIE KWALIFIKACJA DO WYSTAWY
            Serdecznie gratulujemy naszym artystkom !!!!!

• WYNIKI KONKURSU WIELKANOCNEGO

• W Konkursie Wielkanocny organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej nagrodzeni zostali uczniowie naszej szkoły:
            Zofia Krokowicz,
            Nela Adamczyk,
            Karolina Stańdo,
            Blanka Przybylska,
            Joanna Miśkiewicz,

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!!!!
        • Życie bajką jest -  Bajkowy podwodny świat
          • Życie bajką jest - Bajkowy podwodny świat

• Uczennica naszej szkoły Kornelia Ozimek odniosła sukces w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym im. Ireny Kwinto “Życie bajką jest -  Bajkowy podwodny świat", organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lidzbarku Warmińskim. Spośród 2050 nadesłanych prac praca Kornelii została wyróżniona kwalifikacją do wystawy.
            GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Artystyczne dusze 30 marca.

• Dzięki realizacji projektu "Z Fundacją PZU po lekcjach" młodzi artyści wykonali szereg prac różnymi  technikami. Powstały m.in obrazy na szkle malowane, pudełka na herbatę czy zakładki do książek ozdobione techniką decupage.