• Pólfinał Wojewódzki w tenisie stołowym

• 23.11.2023 12:12
      • W dniu 17 listopada na jednym z obiektów rawskich rozegrano Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców, który zgromadził po 8 ekip szkolnych chłopców i dziewcząt.
      • W dniu dzisiejszym 17 listopada na jednym z obiektów rawskich rozegrano Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców, który zgromadził po 8 ekip szkolnych chłopców i dziewcząt. W zawodach tych udział wzięły dwie ekipy ze Szkoły Podstawowej nr. 2 w Rawie Mazowieckiej, którą reprezentowali uczniowie oraz uczennice, w składzie: Zofia Krokowicz, Jagoda Prasolik, Maria Wiśnik, Jan Kalinowski, Karol Wiśnik, Bartosz Mika. Informujemy, iż w/w ekipa odnosiła zwycięstwo zarówno w jednej jak i drugiej kategorii, zdobywając przy tym 1 miejsce. Reprezentanci Rawskiej szkoły uzyskali awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się pod koniec przyszłego tygodnia, a zostanie rozegrany również w naszym mieście.

Opiekunem zespołów był Pan Zbigniew Bajan.