Nawigacja

Sukcesy

2015/2016

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W RAWIE MAZOWIECKIEJ

I SEMESTR 2015/2016

Osiągnięcia - I semestr - kl. IV a:

Marciniak Kacper

III miejsce w konkursie szkolnym "Mistrz tabliczki mnożenia".

II m-ce w szkolnym konkursie- ozdoby bożonarodzeniowe:

 

Niewdana Bartłomiej 

I miejsce w konkursie szkolnym "Mistrz tabliczki mnożenia".

 

Gabriel Dębski

zajęcie III miejsca w halowym turnieju piłki nożnej- listopad 2015

 

Gabryszewska Dominika 

wyróżnienie w szkolnym konkursie – oryginalne ozdoby bożonarodzeniowe:

 

Krakowiak Kinga 

III miejsce w szkolnym konkursie pt. "Funkcjonalny karmnik lub budka lęgowa dla ptaków".

 

Adam Zimecki

I m-ce w szkolnym konkursie plastycznym - stop komórkom w szkole.

 

Osiągnięcia w konkursach polonistycznych- I semestr:

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna:

Julianna Góraj (5a)- I m-ce w szkole, a 6 w kraju

Julia Kacprzyk (6b)- 8 m-ce w kraju, poza tym 8 dyplomów  laureata.

 

Szkolny konkurs na folder i grę planszową o tematyce mitologicznej w ramach projektu „Małe i duże  mitologiczne podróże”.

1m-ce- Maria Przytuła (5a) i Julianna Góraj (5a)

2 m-ce A. Bednarska, N. Kaczorowska, A. Michalska, O. Król (5b)

3 m-ce J. Sitarek, J. Bachura ( 6a).

Wyróżnienia- J. Królak ( 5c) oraz O. Brocka i P. Kępa ( 6c).

Wyróżnienia- folder:  B. Zajac ( 6c) i M. Kozłowski ( 5a).

 

Osiągnięcia - I semestr - kl. IV c:

Powiatowy konkurs plastyczny „Szopka ludowa regionu rawskiego”

Julia Budek - wyróżnienie

Łukasz Gąsiorowski - wyróżnienie

 

Szkolny konkurs „Funkcjonalny karmnik lub budka lęgowa dla ptaków”

Mateusz Strutyński

 

Osiągnięcia - I semestr - kl. V a:

Wojewódzki Międzyszkolny konkurs „Czysto wokół nas, świat posprzątać czas – czyli w poszukiwaniu nielegalnych składowisk odpadów”

Matylda Lewandowska

Sonia Szymańska

Julianna Góraj

Maria Przytuła

Julia Kosińska

 

Osiągnięcia sportowe IMS SP nr 2  I semestr

Mistrzostwa Powiatu:

Indywidualne biegi przełajowe - 25.09.2015r

VI miejsce Dawid Łączkowski

 

Sztafetowe biegi przełajowe - 08.10.2015r.

V miejsce chłopcy, VII miejsce dziewczęta

 

Mini piłka ręczna – 10-11.2015r.

III miejsce chłopcy, V miejsce dziewczęta

 

Unihokej – 24.11.2015r.

III miejsce dziewczęta, III miejsce chłopcy

 

Tenis stołowy – 15.12.2015r.

I miejsce chłopcy

 

Mistrzostwa Rejonu

Tenis stołowy – 20.01.2016r.

I miejsce chłopcy

 

Osiągnięcia MLUKS „Dwójka” przy SP nr 2

12.09.2015r. Moszczenica

I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetek i Kadetów

II m W. Wrzosek

 

13.09.2015r. Moszczenica

I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek i Juniorów

I m K. Gierach

II m P. Stachecka

III m D. Wrzosek

V m M. Janiszewska

I m J. Gierach

 

20.09.2015r.  Łódź

I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorek i Seniorów

IV m P. Stachecka

I m J. Polański

II m A. Kukla

IV m J. Gierach

 

25-27.09.2015r Lidzbark Warmiński

I Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików

III-IV m W. Wrzosek

I m K. Kwapiś

 

2-4.10.2015r. Kraków

I Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów

VI m W. Wrzosek

XVI m K. Kwapiś

 

03.10.2015r. Moszczenica

I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaczek i Żaków

I m Brajan Błaszczyk

 

08.11.2015r. Łódź

II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek i Juniorów

II m P. Stachecka

III m K. Gierach

I m J. Polański

 

6-8.11.2015r. Jastrzębie Zdrój

I Grand Prix Polski Żaczek i Żaków

X m M. Błaszczyk

 

11.11.2015r. Skierniewice

II Wojewódzki Turniej klasyfikacyjny Młodziczek i Młodzików

IV m M. Błaszczyk

 

15.11.2015r. Moszczenica

II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorek i Seniorów

IV m P. Stachecka

II m A. Kukla

III m J. Polański

 

23.11.2015r.  Drzonków

II Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików

III-IV m W. Wrzosek

III-IV m K. Kwapiś

 

04.06.2015 Krosno

II Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów

XV m W. Wrzosek

XX m K. Kwapiś

 

13. 11-13.12.2015 Drzonków

II Grand Prix Juniorek i Juniorów

XIII-XVI m P. Stachecka

XVII-XXIV m W. Wrzosek

XXI-XXIV m J. Gierach

XXV-XXXII m J. Polański

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W RAWIE MAZOWIECKIEJ

II SEMESTR 2015/2016

 

 

OSIĄGNIĘCIA KLASA IVB

Aleksandra Kośka

I miejsce w konkursie powiatowym "Mój las" - "Grzyby polskich lasów" 

Udział w ogólnopolskim konkursie "Mój las" II etap.

Udział w Grand Prix Grójca w otwartych mistrzostwach w pływaniu, zajęcie 1 miejsca  w stylu dowolnym, II miejsca w stylu motylkowym, II miejsca w stylu klasycznym.

Udział w Grand Prix w Tomaszowie Mazowieckim 1 miejsce wrotkarstwo na 1000 m- 1 miejsce na 300 m, 1 miejsce w wieloboju.

Ogólnopolskie zawody o puchar Lubelszczyzny VI miejsce i V miejsce ,

Wyróżnienie w konkursie powiatowym "Zioła wokół nas"

 

Artur Kwapisiewicz

Nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym ,,Palma i pisanka"

 

Brajan Błaszczyk

I miejsce w Mistrzostwach Wojewódzkich w tenisie stołowym - gra podwójna,  III miejsce gra pojedyncza.

 

Wojciech Dominiak, Piotr Ornafa, Szymon Mucha

Turniej Ogólnopolski w piłce nożnej w Rawie Mazowieckiej 3 miejsce.

 

Wojciech Dominiak, Piotr Ornafa, Szymon Mucha, Dawid Karnowski, Kacper Sochacki

I miejsce w Lidze skierniewickiej w piłce nożnej.

 

OSIĄGNIĘCIA KL. IVA

Amelia Antosik

Udział i wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. "Znaczek pocztowy - XXX lecie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego" , wyróżnienie- Szkolny Konkurs Ortograficzny.

 

Julia Stalmach

Udział i wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. "Znaczek pocztowy - XXX lecie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego"

Ogólnowojewódzkie zawody w pływaniu dla klas IV.

 

Szymon Ryba

Mistrz Ortografii w kategorii klas IV- Szkolny Konkurs Ortograficzny

 

Oskar Krawczyk

Udział w V Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin 

 

Janus Mikołaj

Wyróżnienie- Szkolny konkurs-plakat w ramach DBI;

 

Osiągnięcia w konkursach polonistycznych:

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna:

Julianna Góraj (5a)

I m-ce w szkole, a 6 w kraju

Julia Kacprzyk (6b)

8 m-ce w kraju, poza tym 8 dyplomów  laureata.

 

Szkolny konkurs na folder i grę planszową o tematyce mitologicznej w ramach projektu „Małe i duże  mitologiczne podróże”.

1m-ce- Maria Przytuła (5a) i Julianna Góraj (5a)

2 m-ce A. Bednarska, N. Kaczorowska, A. Michalska, O. Król (5b)

3 m-ce J. Sitarek, J. Bachura ( 6a).

Wyróżnienia- J. Królak ( 5c) oraz O. Brocka i P. Kępa ( 6c).

Wyróżnienia- folder:  B. Zajac ( 6c) i M. Kozłowski ( 5a).

 

Wyróżnienie  w  Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur :

Bartosz Czajka – kl. V a,

Maria Przytuła – kl. V a,

Filip Przerwa – kl. VI a,

Aleksandra Wójcik – kl. IV c.

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE IMS SP nr 2 

Tenis stołowy 08.03.2016r. Biała Rawska

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Szkół Podstawowych

I m-ce chłopcy

 

Tenis stołowy 14.03.2016r. Moszczenica

Finał Wojewódzki X Memoriału Andrzeja Grubby

I m-ce chłopcy

 

Piłka koszykowa 22.03.2016r.Rawa Mazowiecka

Mistrzostwa Powiatu

II m -ce  chłopcy

III m – ce dziewczęta

 

Piłka nożna 11-12.05.2016r. Pukinin

Mistrzostwa Powiatu

II m - ce dziewczęta

III m – ce chłopcy

 

Czwórbój Lekkoatletyczny 18.05.2016r. Biała Rawska

Mistrzostwa Powiatu

I m-ce dziewczęta

II m-ce chłopcy

 

Tenis stołowy 20-21.05.2016r. Rawa Mazowiecka

Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych

I m-ce chłopcy

 

Czwórbój Lekkoatletyczny 24.05.2016r. Kutno

Mistrzostwa Rejonu

VI m-ce dziewczęta

 

Tenis stołowy 11-12.06.2016r. Sopot

Finał Krajowy X Memoriału Andrzeja Grubby

II m-ce chłopcy

 

OSIĄGNIĘCIA MLUKS „DWÓJKA” przy SP nr2

Marcel Błaszczyk

III m-ce Mistrzostw Polski Młodzików – gra drużynowa

V m-ce Mistrzostwa Polski Żaków – gra podwójna

I m-ce Mistrzostwa Województwa Żaków – gra indywidualna

I m-ce Mistrzostwa Województwa Żaków – gra podwójna

I m-ce Mistrzostwa Województwa Młodzików – gra drużynowa

I m-ce Mistrzostwa Województwa Młodzików – gra podwójna

III m-ce Mistrzostwa Województwa Młodzików – gra indywidualna

I m-ce Mistrzostw Polski SZS

I m - ce  Pingla Cup- kategoria „Skrzat”

II m – ce Pngla Cup – kategoria „Żak”

 

Brajan Błaszczyk

III m-ce Mistrzostwa Województwa Żaków – gra indywidualna

I m-ce Mistrzostwa Województwa Żaków – gra podwójna

III m-ce Mistrzostwa Województwa Młodzików - gra drużynowa

Vm –ce Pngla Cup – kategoria „Żak”    

 

Tomasz Winiarski

III m-ce Mistrzostwa Województwa Młodzików - gra drużynowa

 

Kuba Kwapiś

II m-ce  w nieoficjalnych Drużynowych Mistrzostwach Europy Młodzików Olimpic Hopes - Turniej Krajów Wyszehradzkich  reprezentacja Kadry Polski

III m-ce Mistrzostw Polski Młodzików – gra podwójna

III m-ce Mistrzostw Polski Młodzików – gra drużynowa

I m-ce Mistrzostwa Województwa Młodzików – gra indywidualna

I m-ce Mistrzostwa Województwa Młodzików – gra podwójna

I m-ce Mistrzostwa Województwa Młodzików – gra drużynowa

I m-ce Mistrzostw Polski SZS

Mistrzostwo II Ligi Męskiej  - drugi raz

 

Julia Bachura

V m-ce Mistrzostw Polski Młodzików – gra drużynowa

II m-ce Mistrzostw Województwa Młodzików – gra drużynowa

Mistrzostwa Polski LZS MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka

I miejsce w punktacji klubowej

Srebrne medale zdobyli:  Kuba Kwapiś , Jakub Gierach

Brązowe medale zdobyli: Paulina Stachecka, Polański Jakub, Kukla Arkadiusz

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej
    96-200 Rawa Mazowiecka ul. Miła 2
  • 46 814 22 36

Galeria zdjęć