Witam serdecznie.

Jesteśmy w okresie Wielkiego Tygodnia, który nas przybliża do świąt Wielkanocnych, do Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. W tym roku szczególny i dla wielu z nas bardzo trudny.

Proszę zapoznać się z materiałem na stronie, której linkiem jest poniżej

Z tego przesłanego linku proszę zapoznać się  z przygotowaną prezentacje o Triduum Paschalnym. Przesłany link zawiera więcej materiałów lecz dla moich trzecioklasistów jest do zobaczenia prezentacja o Triduum Paschalnym ponieważ jesteśmy w trwającym Wielkim Tygodniu a dla chętnych do zrobienia krzyżówka –wykreślanka J

Temat zapisujemy w zeszytach do religii: „Triduum Paschalne”.

Pozdrawiam wszystkie dzieciaki z całego sercaJ życzę wszystkim zdrowych, wesołych świąt w tym niełatwym czasie. Niech Pan Jezus Zmartwychwstały dodaje siły i wlewa nadzieję gdy jej zabraknie.

Ślę pozdrowienia. Do zobaczenia po świętach może już w szkole. Aneta Miśkiewicz.