• Warsztaty w Brukseli

• 04.04.2019 15:51
      • Nauczycielka języka angielskiego z Rawskiej2ki Dorota Kryczka, wzięła udział w warsztatach doskonalenia zawodowego z cyklu Future Classroom Lab organizowanych przez European Schoolnet.
      • Warsztaty pt. „Developing key competences through project-based learning" odbyły się w dniach 25-27 marca 2019 roku w w siedzibie European Schoolnet w Brukseli.

Podczas kursu uczestnicy nauczyli się jak owocnie wykorzystywać metodę pracy projektu na zajęciach. Poznali elementy, narzędzia oraz strategie, które ułatwiają i poprawiają pracę poprzez projekt. Nauczyciele odkryli jak ważne są w codziennej pracy zadania skupione na uczniach, przedsiębiorczy umysł oraz społeczne i emocjonalne umiejętności.

Nasza nauczycielka brała udział w różnego rodzaju aktywnościach wspomagających współpracę i współdziałanie. Nauczyciele wcielali się niejednokrotnie w rolę uczniów podczas różnorodnych ćwiczeń aktywizujących, co można zobaczyć na niżej zamieszczonych zdjęciach. Rezultatem odbytego szkolenia jest nie tylko zdobyta wiedza, ale także międzynarodowe kontakty, które w przyszłości zaowocują we wspólne projekty.