Erasmus Day 2019

Erasmus Day wystartował w rawskiej2ce. Stoisko z pytaniami i informacjami o programie Erasmus i eTwinning cieszyło się dużym powodzeniem. Również prezentacje z dotychczasowych projektów eTwinning zrealizowanych przez rawską2kę wzbudziły duże zainteresowanie wśród uczniów.

Stoisko ERASMUSA było licznie oblegane na przerwach. Uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące państw Unii Europejskiej, a za poprawne odpowiedzi otrzymywali drobne upominki.

Po wysłuchaniu pogadanki o programie ERASMUS i eTwinning, uczniowie rozwiązywali quiz w klasach.

Podczas świętowania Dnia Erasmusa można było obejrzeć prezentacje dotyczące udziału rawskiej2ki w wymianie międzynarodowej nauczycieli oraz aktywnego udziału w międzynarodowych projektach edukacyjnych eTwinning.

Nasi uczniowie również napisali pocztówki z pozdrowieniami dla uczniów z innych krajów

Lista artykułów