• Wolontariat
      • Wolontariat

      • 26.10.2017 10:13
      • Harmonogram zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez nauczycieli w ramach wolontariatu

      •  

        Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej 

        Rok szkolny 2017/2018

         

        L.p.

        Imię i nazwisko nauczyciela

        Rodzaj zajęć

        Termin zajęć

        ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

        ODZIAŁY PRZEDSZKOLNE

        1.

        Aleksandra Pietrzak

        Zajęcia plastyczne

        Pn. 15:00-15:30

        Wt. 15:00-15:30

        2.

        Aneta Przybylska

        Zajęcia taneczne

        Pon. 15:00-15:30

        Pt. 15:00-15:30

        3.

        Renata Salamon

        Zajęcia rytmiczne

        Środa

        15:30-16:30

        4.

        Renata Szostek

        Zajęcia wokalne

        Środa 15:00-15:30

        Czwartek 15:00-15:30

        5.

        Anna Wiśnik

        Zajęcia plastyczne

        Środa

        14:30-15:30

        KLASY I-VII

        6.

        Jolanta Wojakowska

        Zajęcia plastyczne

        Środa

        6 godz. lekcyjna

        7.

        Lucyna Przyborek

        Zajęcia techniczno - plastyczne

        Poniedziałek

        10:30-11:30

        8.

        Monika Wojciechowska

        Zajęcia rozwijające umiejętności plastyczne

        Czwartek

        12:00-13:00

        9.

        Agnieszka Witczak

        Koło przyjaciół książki

        Środa

        8:00-9:00

        10.

        Teresa Misztal

        Koło małych misjonarzy

        Piątek

        6 godz. lekcyjna

        11.

        Jolanta Lipska

        Koło teatralne

        Poniedziałek

        7 godz. lekcyjna

        12.

        Agata Mika

        Koło przyrodnicze (SK LOP)

        Środa

        2 godz. lekcyjna

        13.

        Dorota Kryczka

        Zajęcia rozwijające z j. angielskiego

        Wtorek

        7 godz. lekcyjna

        14.

        Anna Siudzińska

        Koło języka polskiego

        Czwartek

        9 godz. lekcyjna

        15.

        Bogusława Grzelczyk

        Zajęcia rozwijające umiejętności techniczne o ruchu drogowym

        Wtorek

        8 godz. lekcyjna

        16.

        Agnieszka Kołodzińska

        Koło chemiczne

        Poniedziałek

        10 godz. lekcyjna

        17.

        Agnieszka Kotusińska

        Podróże z komputerem (umiejętności z geografii i informatyki)

        Piątek

        8 godz. lekcyjna

        18.

        Zbigniew Bajan

        Tenis stołowy

        Poniedziałek

        17:00-18:00

        19.

        Magda Woźniak

        Zajęcia sportowe - siatkówka

        Poniedziałek

        9 godz. lekcyjna

        20.

        Ewelina Bogusławska

        Zajęcia sportowe - siatkówka

        Czwartek

        16:10-17:00

        21.

        Michał Król

        Zajęcia rozwijające – Rawska dwójka na dwóch kółkach”

        Wg harmonogramu

        22.

        Michał Filipczak

        Zajęcia rozwijające – Rawska dwójka na dwóch kółkach”

        Wg harmonogramu

        23.

        Katarzyna Stefańska

        Zajęcia rozwijające z fizyki

        Piątki

        8 godz. lekcyjna

        L.p.

        Imię i nazwisko nauczyciela

        Rodzaj zajęć

        Termin zajęć

        ZAJĘCIA WSPIERAJĄCE

        ODZIAŁY ZEROWE

        1.

        Monika Działak

        Zajęcia wspierające rozwój

        Środa 14:00-14:30

        Czwartek 13:30-14:00

        KLASY I - VII

        2.

        Marta Dębska - Pawłosik

        Zajęcie dydaktyczno – wyrównawcze (III d)

        Środa

        5 godz. lekcyjna

        3.

        Edyta Kępa

        Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. polskiego kl. III c

        Czwartek

        5 godz. lekcyjna

        4.

        Mariola Chojecka

        Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. IIIb

        Piątek

        6 godz. lekcyjna

        5.

        Agata Kosińska

        Zajęcia wspierające z j. angielskiego

        Wtorek

        3 godz. lekcyjna

        6.

        Bożena Socha

        Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. II a

        Środa

        2 godz. lekcyjna

        8.

        Alina Kęska

        Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. IIb

        Poniedziałek

        4 godz. lekcyjna

        12.

        Edyta Gołuch

        Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. I c

        Czwartek

        6 godz. lekcyjna

        17.

        Ewa Gorgas

        Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. I b

        Poniedziałek

        6 godz. lekcyjna

        19.

        Agnieszka Pięcek

        Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. IIIa

        Środa

        4 godz. lekcyjna

        20.

        Beata Rzeźnicka

        Zajęcia wspierające

        z historii

        Poniedziałek

        6 godz. lekcyjna

        21.

        Edyta Staszewska

        Zajęcia wspierające z j. polskiego (kl. IVb)

        Wtorek

        2 godz. lekcyjna

        22.

        Olga Zarzycka

        Zajęcia wspierające z j. angielskiego

        Środa

        7 godz. lekcyjna

        25.

        Monika Działak

        Bajkoterapia

        Czwartek

        13:30-14:30

        26.

        Urszula Gonta

        Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

        Środa

        2 godz. lekcyjna

        27.

        Alina Kaźmierczak

        Zajęcia wspierające w klasach VI/VII z j. angielskiego

        Śr. 8 godz. VIIc

        Czw. 8 godz. VIa,VIc

        (co 2 tyg.)

        28.

        Iwona Kocik

        Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki (kl. VII)

        Wtorek

        1 godz. lekcyjna

        30.

        Monika Wisełka

        Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki (kl. IV)

        Czwartek

        1 godz. lekcyjna

        32.

        Edyta Gacparska - Socha

        Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki (kl. VI)

         

        Piątek

        7 godz. lekcyjna

        33.

        Paulina Śmigiel

        Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. polskiego kl. IV c

        Czwartek

        2. godz. lekcyjna

        34.

        Justyna Gut

        Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne IV a

        Czwartek

        7 godz. lekcyjna

        36.

        Joanna Rzeźnicka

        Zajęcia wspierające umiejętności polonistyczne (kl. I-III)

        Środa

        5 godz. lekcyjna

        37.

        Katarzyna Kośka

        Zajęcia wyrównawcze z matematyki

        Czwartek

        1 godzina lekcyjna

      • Wróć do listy artykułów
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej
      • sekretariat@rawska2ka.pl
      • 46 814 22 36
      • 96-200 Rawa Mazowiecka ul. Miła 2
  • Liczba wizyt

    liczba odwiedzin: 29491
  • Galeria zdjęć

      brak danych