Mały Burmistrz Miasta - Anna Karnowska

Wyniki konkursu „Mały Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka” poznaliśmy już 29 maja, dlatego laureaci z niecierpliwością oczekiwali na wręczenie nagród.  W tym roku nagrody w konkursie wręczono osobiście 1 czerwca. Obdarowanym sprawiliśmy ogromną radość.

Zwycięzcą konkursu została Anna Karnowska uczennica klasy Ia ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Rawie Mazowieckiej. Komisja konkursowa przyznała również tytuły dwóch Małych WiceburmistrzówIzabeli Ciesielskiej uczennicy klasy IIIb Szkoły Podstawowej nr 1 (II miejsce w konkursie) oraz Joannie Świąder uczennicy klasy Ib Szkoły Podstawowej nr 4 (III miejsce w konkursie).

W tym roku konkurs odbył się już po raz 10, a  honorowy patronat nad konkursem objął burmistrz Rawy Mazowieckiej Piotr Irla.

Anna Karnowska SP nr 2 Izabela Ciesielska SP nr 1 Joanna Świąder Sp nr 4

Zwycięska praca