Pożegnanie klas VI

W środowe popołudnie 23 czerwca 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej w sali gimnastycznej odbyła się uroczystość zakończenia szkoły przez uczniów klas szóstych.

W uroczystości wzięli udział tegoroczni absolwenci, rodzice, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji oraz zaproszeni goście. Galę zaszczycili swoją obecnością Naczelnik Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka pani Jolanta Kosińska, ks. dr prałat Bogumił Karp – dziekan rawski, o. Jacek Wróblewski – przeor Parafii OO. Pasjonistów, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Karolina Kochaniak – Kwapiś oraz Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców pani Joanna Goc - Stelmach. Tegoroczni absolwenci uczęszczali do trzech klas, których wychowawcami byli: pani Olga Zarzycka (VI a), pan Michał Król (VI b) i pani Jolanta Lipska (VI c). Uroczystość poprowadziła pani Edyta Staszewska. Do zgromadzonych ciepłe słowa skierowała Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Rawie Mazowieckiej, pani Romana Sawicka. Następnie głos zabrali zaproszeni goście.

Lista artykułów