Nawigacja

Wolontariat

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez nauczycieli w ramach wolontariatu

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej 

Rok szkolny 2017/2018

 

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Termin zajęć

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

ODZIAŁY PRZEDSZKOLNE

1.

Aleksandra Pietrzak

Zajęcia plastyczne

Pn. 15:00-15:30

Wt. 15:00-15:30

2.

Aneta Przybylska

Zajęcia taneczne

Pon. 15:00-15:30

Pt. 15:00-15:30

3.

Renata Salamon

Zajęcia rytmiczne

Środa

15:30-16:30

4.

Renata Szostek

Zajęcia wokalne

Środa 15:00-15:30

Czwartek 15:00-15:30

5.

Anna Wiśnik

Zajęcia plastyczne

Środa

14:30-15:30

KLASY I-VII

6.

Jolanta Wojakowska

Zajęcia plastyczne

Środa

6 godz. lekcyjna

7.

Lucyna Przyborek

Zajęcia techniczno - plastyczne

Poniedziałek

10:30-11:30

8.

Monika Wojciechowska

Zajęcia rozwijające umiejętności plastyczne

Czwartek

12:00-13:00

9.

Agnieszka Witczak

Koło przyjaciół książki

Środa

8:00-9:00

10.

Teresa Misztal

Koło małych misjonarzy

Piątek

6 godz. lekcyjna

11.

Jolanta Lipska

Koło teatralne

Poniedziałek

7 godz. lekcyjna

12.

Agata Mika

Koło przyrodnicze (SK LOP)

Środa

2 godz. lekcyjna

13.

Dorota Kryczka

Zajęcia rozwijające z j. angielskiego

Wtorek

7 godz. lekcyjna

14.

Anna Siudzińska

Koło języka polskiego

Czwartek

9 godz. lekcyjna

15.

Bogusława Grzelczyk

Zajęcia rozwijające umiejętności techniczne o ruchu drogowym

Wtorek

8 godz. lekcyjna

16.

Agnieszka Kołodzińska

Koło chemiczne

Poniedziałek

10 godz. lekcyjna

17.

Agnieszka Kotusińska

Podróże z komputerem (umiejętności z geografii i informatyki)

Piątek

8 godz. lekcyjna

18.

Zbigniew Bajan

Tenis stołowy

Poniedziałek

17:00-18:00

19.

Magda Woźniak

Zajęcia sportowe - siatkówka

Poniedziałek

9 godz. lekcyjna

20.

Ewelina Bogusławska

Zajęcia sportowe - siatkówka

Czwartek

16:10-17:00

21.

Michał Król

Zajęcia rozwijające – Rawska dwójka na dwóch kółkach”

Wg harmonogramu

22.

Michał Filipczak

Zajęcia rozwijające – Rawska dwójka na dwóch kółkach”

Wg harmonogramu

23.

Katarzyna Stefańska

Zajęcia rozwijające z fizyki

Piątki

8 godz. lekcyjna

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Termin zajęć

ZAJĘCIA WSPIERAJĄCE

ODZIAŁY ZEROWE

1.

Monika Działak

Zajęcia wspierające rozwój

Środa 14:00-14:30

Czwartek 13:30-14:00

KLASY I - VII

2.

Marta Dębska - Pawłosik

Zajęcie dydaktyczno – wyrównawcze (III d)

Środa

5 godz. lekcyjna

3.

Edyta Kępa

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. polskiego kl. III c

Czwartek

5 godz. lekcyjna

4.

Mariola Chojecka

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. IIIb

Piątek

6 godz. lekcyjna

5.

Agata Kosińska

Zajęcia wspierające z j. angielskiego

Wtorek

3 godz. lekcyjna

6.

Bożena Socha

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. II a

Środa

2 godz. lekcyjna

8.

Alina Kęska

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. IIb

Poniedziałek

4 godz. lekcyjna

12.

Edyta Gołuch

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. I c

Czwartek

6 godz. lekcyjna

17.

Ewa Gorgas

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. I b

Poniedziałek

6 godz. lekcyjna

19.

Agnieszka Pięcek

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. IIIa

Środa

4 godz. lekcyjna

20.

Beata Rzeźnicka

Zajęcia wspierające

z historii

Poniedziałek

6 godz. lekcyjna

21.

Edyta Staszewska

Zajęcia wspierające z j. polskiego (kl. IVb)

Wtorek

2 godz. lekcyjna

22.

Olga Zarzycka

Zajęcia wspierające z j. angielskiego

Środa

7 godz. lekcyjna

25.

Monika Działak

Bajkoterapia

Czwartek

13:30-14:30

26.

Urszula Gonta

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Środa

2 godz. lekcyjna

27.

Alina Kaźmierczak

Zajęcia wspierające w klasach VI/VII z j. angielskiego

Śr. 8 godz. VIIc

Czw. 8 godz. VIa,VIc

(co 2 tyg.)

28.

Iwona Kocik

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki (kl. VII)

Wtorek

1 godz. lekcyjna

30.

Monika Wisełka

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki (kl. IV)

Czwartek

1 godz. lekcyjna

32.

Edyta Gacparska - Socha

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki (kl. VI)

 

Piątek

7 godz. lekcyjna

33.

Paulina Śmigiel

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. polskiego kl. IV c

Czwartek

2. godz. lekcyjna

34.

Justyna Gut

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne IV a

Czwartek

7 godz. lekcyjna

36.

Joanna Rzeźnicka

Zajęcia wspierające umiejętności polonistyczne (kl. I-III)

Środa

5 godz. lekcyjna

37.

Katarzyna Kośka

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Czwartek

1 godzina lekcyjna

Lista artykułów

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej
    96-200 Rawa Mazowiecka ul. Miła 2
  • 46 814 22 36

Galeria zdjęć