Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W miniony piątek 30 września w naszej szkole obchodziliśmy ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA.

Chcieliśmy w ten sposób popularyzować jej znajomość wśród naszych uczniów, ale także i wśród nauczycieli oraz innych dorosłych. Na schodach naszej szkoły znalazły się kolorowe przykłady, które zdawały się przeczyć powszechnej opinii, że tabliczka to zmora uczniowskiego życia. Ponadto wszyscy chętni mogli sprawdzić swoją znajomość tabliczki mnożenia. Testowi przeprowadzonemu przez naszych egzaminatorów zostali poddani uczniowie, nauczyciele, urzędnicy w UM, strażnicy miejscy oraz inni spotkani dorośli. Każdy, kto pozytywnie rozwiązał przykłady z tabliczki, otrzymał naklejkę z napisem "Jestem ekspertem tabliczki mnożenia ". Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Większość egzaminowanych może być dumna ze zdobytego przez siebie tytułu. Wydarzenie przygotowały p. Iwona Kocik i p. Edyta Gacparska-Socha wraz z uczniami klas VI.

Lista artykułów