• Kreatywni dla Niepodległej

• 19.06.2018 09:50
      • Stowarzyszenie „Topory” serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do udziału w konkursie „Kreatywni dla Niepodległej”. Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Niepodległa Rawa” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

• Uczestnicy konkursu mają za zadanie przedstawić wydarzenia bądź postacie związane z odzyskaniem niepodległości. Konkurs pozostawia uczestnikom dowolność środków wyrazu i techniki wykonania. Mogą to być:

- stworzenie strony internetowej

- film

- album fotograficzny

- prace plastyczne

- napisanie utworu literackiego np. opowiadania, wiersza

- nagranie utworu muzycznego

Są to jedynie propozycje, ponieważ każdy uczestnik może przedstawić swoją pracę w sposób, który uważa za najbardziej odpowiedni i w którym czuje się najlepiej.
        Partnerami konkursu są: Muzeum Ziemi Rawskiej, Stowarzyszenie „Patriotyczna Rawa”, Instytut Pamięci Narodowej oddział w Łodzi oraz Fundacja „Skrzydła Chwały”.
        Szczegółowy regulamin konkursu  w załączniku

Regulamin-Kreatywni.docx