• Zawieszenie zajęć w szkole

• 11.03.2020 15:49
        • Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

• 10.03.2020 12:16
        • W związku z zagrożeniami związanymi z rozprzestrzenianiem się koronawirusa informujemy, że Wojewoda Łódzki wydał polecenie nieorganizowania wycieczek i wyjazdów uczniów i dzieci oraz nieprzyjmowania w charakterze gości grup uczniów i dzieci z innych szkół i placówek.

• 09.03.2020 11:29
        • W związku z docierającymi do nas coraz bardziej niepokojącymi informacjami związanymi z epidemią koronawirusa w Europie zwracamy się z prośbą o bardzo poważne potraktowanie problemu i zastosowania się do powyższych zaleceń.
        • Warsztaty ceramiczne

• 13.12.2019 09:27
        • 21.11.2019 r. w oddziale 0 B Misie odbyły się warsztaty ceramiczne, w których wzięli udział uczniowie z klas 0-IV. Zajęcia prowadziła p. Monika Koprowska reprezentująca pracownię i galerię sztuki INDICA STUDIO z Łodzi.
        • BĄDŹMY OSTROŻNI I UWAŻNI

• 26.11.2019 21:16
        • Uczniowie kl. 8 b w ramach zajęć z EdB przygotowali i zaprezentowali scenkę wypadku komunikacyjnego, pierwszą pomoc oraz przypomnieli uczniom z kl.0 i 1 zasady dotyczące bezpiecznego poruszania się po drodze.