• Szlachetna Paczka

• 26.11.2019 21:07
        • Zapraszamy do akcji Szlachetna Paczka.
          Drodzy Państwo, zdecydowałyśmy, że w tym roku klasy starsze (6-8) gromadzą fundusze w ramach akcji Szlachetna Paczka, z których zakupimy potrzebne produkty, a są to:
        • Szkoła Pamięta

• 30.10.2019 19:37
        • Wrzesień  zapisał się w historii Polski wyjątkowo boleśnie. To okres obfitujący w tragiczne rocznice i wydarzenia. Bohaterski zryw żołnierza polskiego we wrześniu 1939 roku udowodnił, że ducha walki nie da się łatwo złamać. Agresja sowiecka na Polskę dopełnia ten smutny bilans rocznic. Wrzesień 44, to także czas, w którym powstańcy warszawscy kolejny miesiąc bili się o każdy skrawek swojego miasta. Wycieńczeni walką, ale wciąż mający nadzieję na zwycięstwo czekali na pomoc, która nigdy nie nadeszła...

• Krajobraz mojego regionu - uczę i pokazuję

• 25.10.2019 10:12
        • Spacer krajobrazowy
          Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. M. Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej uczestniczący w zajęciach pozalekcyjnych w ramach projektu unijnego RPO- Kształcenie ogólne – „Szkoła twórczych umysłów” koła młodych biologów, wzięli udział w międzyszkolnym konkursie p.n.: „Krajobraz mojego regionu - uczę i pokazuję” dla szkół województwa łódzkiego zorganizowanym przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Łodzi.
        • Mitologiczna przerwa

• 18.10.2019 10:07
        • 16 października po raz kolejny uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w „Mitologicznej przerwie".
        • Erasmus Day 2019

• 15.10.2019 14:04
        • Erasmus Day wystartował w rawskiej2ce. Stoisko z pytaniami i informacjami o programie Erasmus i eTwinning cieszyło się dużym powodzeniem. Również prezentacje z dotychczasowych projektów eTwinning zrealizowanych przez rawską2kę wzbudziły duże zainteresowanie wśród uczniów.