• Przy naszej szkole powstanie nowoczesna sala sportowa oraz boiska

• 08.06.2022 13:09
      • Miasto Rawa Mazowiecka otrzymało dofinansowanie w wysokości 9.995.000 mln zł z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych "Polski Ład" na budowę nowej sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 oraz przyszkolnych boisk wraz z infrastrukturą techniczną.
      • W piątek 2 czerwca na terenie naszej szkoły gościliśmy Wojewodę Łódzkiego Tobiasza Bocheńskiego, który wręczył Burmistrzowi Miasta Rawa Mazowiecka Piotrowi Irli promesę na realizację tej długo wyczekiwanej przez nas inwestycji. Na uroczystości byli obecni parlamentarzyści oraz radni. Gospodarzami uroczystości byli uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami Magdą Woźniak, Zbigniewem Bajanem, Michałem Filipczakiem oraz wicedyrektorem Grzegorzem Górajem.