Nawigacja

Brąz i złoto Marcela Błaszczyka

W dniach 02-04.10.2020r w Krośnie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w tenisie stołowym. W turnieju drużynowym MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka przy Szkole nr. 2 w Rawie Mazowieckiej w składzie Marcel Błaszczyk, Szymon Puchalski w rozgrywkach grupowych wygrała z Politechniką Rzeszów 3:1 oraz nieznacznie uległa MUKS START Nadarzyn 2:3. Ostatecznie zajęła miejsce IX-XII.

W rozgrywkach indywidualnych Mistrz Województwa Łódzkiego i zwycięzca Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Marcel Błaszczyk pokonując kolejno zawodników: Smurzyńskiego Mateusza (Ostródzianka Ostróda) 3:0, Derkowskiego Kacpra (ATS Białystok) 3:0, Ptaka Wiktora (KS Mysław) 3:1, Klaga Wiktora (KS Gorce Nowy Targ) 3:0 i ulegając nieznacznie w walce o finał zawodnikowi  Gromkowi Arturowi (Warmia Lidzbark Warmiński) 2:3 i ostatecznie zawodnik Rawy Mazowieckiej zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików na sezon 2019/2020.

Drugi medal, tym razem już złoty w grze podwójnej wywalczył z zawodnikiem Jadamem Dawidem (Kolping Jarosław). Para ta w drodze po złoto w całym turnieju przegrała tylko jednego seta w grze finałowej i powtórzyła sukces sprzed roku.

  

Lista artykułów

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej
    96-200 Rawa Mazowiecka ul. Miła 2
  • 46 814 22 36

Galeria zdjęć