• Wyniki egzaminów ósmoklasisty

• Zapraszamy po odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty:
            6 lipca od godziny 14.00
            7 lipca od godziny 8.30 do 14.30

Z wynikami można zapoznać się od 3 lipca 2023 r. w wersji informacyjnej na koncie ZIU

Gratulujemy uzyskanych wyników i życzę udanych wakacji oraz powodzenia w nowej szkole

blush

• Sukces plastyczny I

• W XXIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Człowiek w ruchu" organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach laureatką III miejsca /w kategorii 13 lat została uczennica naszej szkoły Amelia Woszczyk z klasy 6a. Na konkurs wpłynęło 1407 prac z 194 placówek oświatowych i kulturalnych z całej Polski.
            Serdecznie gratulujemy!
        • Sukces Plastyczny II

• W III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym im. Władysława Podkowińskiego pt: "Radosne spotkania w plenerze inspirowane obrazem Władysława Podkowińskiego - Spotkanie",
        • Sukces w Krakowie

• Trzy nasze uczennice: Izabela Ciesielska, Amelia Lećkowska i Aurelia Stefańska z klasy 6 a zostały finalistkami Ogólnopolskiego Konkursu o Złote Lilie Jadwigi Andegaweńskiej pod hasłem „Od Unii w Krewie do Unii Lubelskiej”. Organizatorem konkursu była Katedra Wawelska przy współudziale Kuratoriów Oświaty.
        • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

• Zakończenie szkoły dla klas 8 odbędzie się 21 czerwca (środa), godzina 16.00 na placu Piłsudskiego. Podczas uroczystości planowana jest: część oficjalna, krótka część artystyczna, wręczenie nagród dla najlepszych uczniów. Dalsza część uroczystości: posadzenie drzewek, poczęstunek i zabawa przy muzyce w szkolnej sali gimnastycznej.
            W przypadku niesprzyjającej pogody zakończenie odbędzie się w sali gimnastycznej.
        • Rawska2ka na podium

• 29 kwietnia w Rawie Mazowieckiej na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Żaczek i Żaków w tenisie stołowym. Zawody rozegrano w dwóch konkurencjach: gra indywidualna oraz podwójna.
        • Przekazanie placu budowy.

• W poniedziałek, 03.04.2023 br. nastąpiło przekazanie placu budowy w ramach umowy na budowę sali gimnastycznej i infrastruktury towarzyszącej na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Rawie Mazowieckiej.
        • Leader100 Sport.

• W czwartek, 23 marca 2023 roku w Szkole Podstwoawej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej odbyła się Wizyta Wsparcia w ramach realizowanego programu Leader100 Sport.
        • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Świątecznym

• Uczeń naszej szkoły, Ignacy Zimecki, z klasy 5a otrzymał wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kartka Świąteczna - Boże Narodzenie, Nowy Rok", którego organizatorem był Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach.

Gratulacje!!!

• OGÓLNOPOLSKI KONKURS MALARSKI

• Uczennice naszej szkoły zostały laureatkami w Ogólnopolskim Konkursie Malarskim pt. "Dzięki lampie naftowej" organizowanym przez Wawerskie Centrum Kultury - Filia Zastów.
        • Sukces plastyczny

• 27 października 2022roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku odbyło się uroczyste podsumowanie XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Pocztówka z Wakacji".
        • Zajęcia kulinarne

• Ruszyły warsztaty kulinarne. Dzielni uczestnicy przyrządzali dziś zupę ogórkową oraz tosty. Nikt nie wyszedł głodny. Miłe zakończenie tygodnia nauki i pyszne rozpoczęcie weekendu.
        • Zaćmienie słońca

• Dnia 25 października Księżyc znajdzie się pomiędzy Ziemią a Słońcem, dzięki czemu będziemy mogli zaobserwować zaćmienie Słońca.