• Dzień tabliczki mnożenia.

• W ramach obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia w naszej szkole wśród uczniów klas IV odbył się konkurs na Mistrza Tabliczki Mnożenia.
        • Tenis stołowy

• 28 października w Rawie Mazowieckiej rozegrano Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców.
        • Jesienny Świat

• Rozstrzygnięcie Jesiennego Konkursu Plastycznego

W konkursie plastycznym JESIENNY ŚWIAT organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej nagrody otrzymali:

• Święto latawca

• W czwartek, 14 października, korzystając z okazji jaką jest dzień nauczyciela i Dzień Edukacji Narodowej, zorganizowaliśmy w naszej szkole małe święto latawca.
        • #sadziMY

• Dnia 1 października 2021 roku odbyła się wycieczka do Lasu Wolborskiego w Nadleśnictwie Piotrków w ramach ogólnopolskiej akcji #sadziMY z udziałem Pary Prezydenckiej, w ramach której posadziliśmy sadzonki drzew, które w przyszłości stworzą nowe pokolenie lasu.
        • Owoce pamięci

• Z okazji Sprzątania Świata - z klasą 8b i 4b dnia 15.09.2021r. oraz opiekunami P. E. Urbańską, Agatą Miką i Dyrektorem Wojciechem Kubickim sadziliśmy drzewa owocowe w ramach projektu "Owoce pamięci". Sadzonki starych odmian drzew owocowych 8 sztuk otrzymaliśmy z Bolimowskiego Parku Krajobrazowego :-) Mamy nadzieję, że stworzymy mini sad i w przyszłości będziemy mogli próbować pysznych owoców grusz, śliw i jabłoni :-)
        • Kolejny sukces Ani

• 24 września 2021r. nasza uczennica Anna Pietroń odebrała nagrodę specjalną w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Noc i dzień w szarości” Rawicz 2021r.
        • Kalendarz dni wolnych od zajęć dydaktycznych

• Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2021/2022

12.11.2021 piątek (po Święcie Niepodległości)

07.01.2022 – piątek (po Święcie Trzech Króli)

01.06.2022 – środaDzień Dziecka,

02.05.2022 – poniedziałekŚwięto Flagi

24, 25, 26.05.2022 – Egzamin Ósmoklasisty

17.06.2022 – piątek (po Bożym Ciele)

• Dzień języków obcych

• W ramach obchodów Dnia Języków Obcych uczniowie wykonali plakaty przedstawiające wybrane kraje europejskie. Wśród uczniów klas VII i VIII został przeprowadzony Konkurs wiedzy o krajach europejskich.
        • Kolejny sukces Marcela

• W niedzielę 26 września w Grodzisku Mazowieckim rozegrano turniej TOP 16 kadetek i kadetów w tenisie stołowym. W turnieju tym udział wzięli najlepsi kadeci orz najlepsze kadetki z listy rankingowej. Wśród nich znalazł się również zawodnik naszego klubu Marcel Błaszczyk, który do tego turnieju został rozstawiony z numerem 1.
        • WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

• "Ilustracja do utworu Marii Konopnickiej"

W Powiatowym Konkursie Plastycznym "Ilustracja do utworu Marii Konopnickiej" udział wzięli uczniowie klas I-IV szkół podstawowych z Rawy Mazowieckiej, Lesiewa, Babska, Błażejewic, Starej Wojskiej. Młodzi artyści wykonali wspaniałe prace inspirowane twórczością patronki naszej szkoły.
        • SUKCESY W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

• W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym im. Władysława Podkowińskiego „PIĘKNO POLSKICH RZEK, JEZIOR I STAWÓW INSPIROWANE OBRAZEM WŁADYSŁAWA PODKOWIŃSKIEGO >>MOKRA WIEŚ CHŁOPIEC W STAWIE<<”