• Dzień języków obcych

• W ramach obchodów Dnia Języków Obcych uczniowie wykonali plakaty przedstawiające wybrane kraje europejskie. Wśród uczniów klas VII i VIII został przeprowadzony Konkurs wiedzy o krajach europejskich.
        • Kolejny sukces Marcela

• W niedzielę 26 września w Grodzisku Mazowieckim rozegrano turniej TOP 16 kadetek i kadetów w tenisie stołowym. W turnieju tym udział wzięli najlepsi kadeci orz najlepsze kadetki z listy rankingowej. Wśród nich znalazł się również zawodnik naszego klubu Marcel Błaszczyk, który do tego turnieju został rozstawiony z numerem 1.