• Gratulacje dla Ani

• "Miło nam poinformować, że Ania Pietroń uczennica klasy 6a, otrzymała nagrodę główną w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na znaczek pocztowy " Świat oczami młodych - wolontariat". "
        • Ważny komunikat.

• Uwaga decyzją dyrektora dzień 23 pażdziernika 2020 r (piątek) zostaje dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Przewidziane są tylko zajęcia opiekuńcze.
        • Brąz i złoto Marcela Błaszczyka

• W dniach 02-04.10.2020r w Krośnie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w tenisie stołowym. W turnieju drużynowym MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka przy Szkole nr. 2 w Rawie Mazowieckiej w składzie Marcel Błaszczyk, Szymon Puchalski w rozgrywkach grupowych wygrała z Politechniką Rzeszów 3:1 oraz nieznacznie uległa MUKS START Nadarzyn 2:3. Ostatecznie zajęła miejsce IX-XII.