• Święto Kropki

• 15.09 Nasza szkoła przystąpiła po raz kolejny do obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki. W tym dniu rozmawialiśmy o swoich talentach,zainteresowaniach, na zajęciach z wychowawcą rysowaliśmy emocje w kropki i przyszliśmy ubrani do szkoły w kropki.
        • Narodowe Czytanie 2020

• Nasza szkoła również w tym roku wzięła udział w akcji promującej wspaniałe dzieła literatury polskiej, czyli w Narodowym Czytaniu 2020. Uczniowie i nauczyciele przeczytali wspólnie "Balladynę" Juliusza Słowackiego.
             W ramach Narodowego Czytania 2020 dołączyliśmy także do międzynarodowego projektu.
        • I miejsce dla naszej szkoły!

• W dniu 07.09.2020 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej odbyło się zebranie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego oraz narada nauczycieli wychowania fizycznego.
        • Narodowy Dzień Tenisa Stołowego 2020

• Już 13 września 2020 roku, w 21 miastach Polski rozlegać się będą dźwięki odbijanych piłeczek pingpongowych. Wszystko za sprawą Narodowego Dnia Tenisa Stołowego – ogólnopolskiego święta wszystkich miłośników dyscypliny i okazji dla tych, którzy chcą doświadczyć radości z czasu spędzonego przy stole z rakietką w ręku.