• Zawieszenie zajęć w szkole

• Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.
        • Szanowni Rodzice

• W związku z zagrożeniami związanymi z rozprzestrzenianiem się koronawirusa informujemy, że Wojewoda Łódzki wydał polecenie nieorganizowania wycieczek i wyjazdów uczniów i dzieci oraz nieprzyjmowania w charakterze gości grup uczniów i dzieci z innych szkół i placówek.
        • Szanowni Państwo

• W związku z docierającymi do nas coraz bardziej niepokojącymi informacjami związanymi z epidemią koronawirusa w Europie zwracamy się z prośbą o bardzo poważne potraktowanie problemu i zastosowania się do powyższych zaleceń.
        • Żołnierze niezłomni

• W dniu 6 lutego 2020 r. odbył się I etap VII Konkursu Historycznego o Żołnierzach Wyklętych „Żołnierze Niezłomni”, zorganizowany przez Urząd Miasta Rawa Mazowiecka oraz Muzeum Ziemi Rawskiej pod patronatem Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka Piotra Irli i Dyrektora Oddziału IPN w Łodzi dr. Dariusza Roguta.