• Kursy językowe

• 17.03.2022 17:11
        • Lokalne Centrum Integracji, działające przy szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej ogłasza zapisy na bezpłatne kursy języka polskiego dla dorosłych Ukraińców.
          Локальний центр інтеграції, який працює при Основній школі № 2 ім. Марії Конопницької у Раві Мазовєцкій оголошує запис на безкоштовні курси польської мови для дорослих українців.
        • Marcel Błaszczyk zwycięzcą 3 GPP Kadetów

• 14.03.2022 12:46
        • W dniach 11-13 marca w Łaziskach Górnych rozegrano III Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym. Rawski klub podczas tego turnieju zaprezentowany był przez Marcela Błaszczyka, 2 zawodnika ogólnopolskiego rankingu Kadetów.
        • Informacja dla rodziców dzieci przybywających z Ukrainy – materiały MEiN

• 05.03.2022 18:10
        • Ministerstwo Edukacji i Nauki przygotowało informację dla rodziców dzieci przybywających z Ukrainy. W materiale znalazły się praktyczne wskazówki dotyczące zapisania dziecka do szkoły oraz praw, jakie przysługują uczniom z zagranicy w polskich szkołach. Informacja została opracowana w języku polskim i ukraińskim.