• Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Świątecznym

• 16.12.2022 11:11
        • Uczeń naszej szkoły, Ignacy Zimecki, z klasy 5a otrzymał wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kartka Świąteczna - Boże Narodzenie, Nowy Rok", którego organizatorem był Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach.

Gratulacje!!!

• OGÓLNOPOLSKI KONKURS MALARSKI

• 14.12.2022 12:48
        • Uczennice naszej szkoły zostały laureatkami w Ogólnopolskim Konkursie Malarskim pt. "Dzięki lampie naftowej" organizowanym przez Wawerskie Centrum Kultury - Filia Zastów.
        • Sukces plastyczny

• 15.11.2022 10:26
        • 27 października 2022roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku odbyło się uroczyste podsumowanie XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Pocztówka z Wakacji".
        • Zajęcia kulinarne

• 03.11.2022 10:28
        • Ruszyły warsztaty kulinarne. Dzielni uczestnicy przyrządzali dziś zupę ogórkową oraz tosty. Nikt nie wyszedł głodny. Miłe zakończenie tygodnia nauki i pyszne rozpoczęcie weekendu.