• CIRDUS - żeby rodzice byli dobrze poinformowani

• 29.11.2017 11:51
        • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rawie Mazowieckiej zaprasza na seminarium organizowane przez Centrum Informacji dla Rodzin Dzieci z Uszkodzonym Słuchem pt. CIRDUS - żeby rodzice byli dobrze poinformowani.
        • Ciekawa lekcja W-F

• 29.11.2017 11:52
        • Jak udzielać pierwszej pomocy osobie, która nagle zasłabła, a także co zrobić w sytuacji nagłego zatrzymania krążenia - postępowanie w takich sytuacjach omawiali z uczniami klasy IVD nauczyciele wychowania fizycznego ( ratownicy WOPR). W trakcie specjalnie zorganizowanej prelekcji nauczyciele zwracali uwagę uczniów na sposób postępowania na wypadek zakrztuszenia, zasłabnięcia, zatrzymania krążenia, złamania czy tamowania krwotoku.
        • PATRIOTYCZNE ŚPIEWANIE

• 16.11.2017 14:21
        • Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole odbył się Koncert „Patriotyczne śpiewanie”.