• 2015/2016

        • OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W RAWIE MAZOWIECKIEJ

          I SEMESTR 2015/2016

          Osiągnięcia - I semestr - kl. IV a:

          Marciniak Kacper

          III miejsce w konkursie szkolnym "Mistrz tabliczki mnożenia".

          II m-ce w szkolnym konkursie- ozdoby bożonarodzeniowe:

           

          Niewdana Bartłomiej 

          I miejsce w konkursie szkolnym "Mistrz tabliczki mnożenia".

           

          Gabriel Dębski

          zajęcie III miejsca w halowym turnieju piłki nożnej- listopad 2015

           

          Gabryszewska Dominika 

          wyróżnienie w szkolnym konkursie – oryginalne ozdoby bożonarodzeniowe:

           

          Krakowiak Kinga 

          III miejsce w szkolnym konkursie pt. "Funkcjonalny karmnik lub budka lęgowa dla ptaków".

           

          Adam Zimecki

          I m-ce w szkolnym konkursie plastycznym - stop komórkom w szkole.

           

          Osiągnięcia w konkursach polonistycznych- I semestr:

          Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna:

          Julianna Góraj (5a)- I m-ce w szkole, a 6 w kraju

          Julia Kacprzyk (6b)- 8 m-ce w kraju, poza tym 8 dyplomów  laureata.

           

          Szkolny konkurs na folder i grę planszową o tematyce mitologicznej w ramach projektu „Małe i duże  mitologiczne podróże”.

          1m-ce- Maria Przytuła (5a) i Julianna Góraj (5a)

          2 m-ce A. Bednarska, N. Kaczorowska, A. Michalska, O. Król (5b)

          3 m-ce J. Sitarek, J. Bachura ( 6a).

          Wyróżnienia- J. Królak ( 5c) oraz O. Brocka i P. Kępa ( 6c).

          Wyróżnienia- folder:  B. Zajac ( 6c) i M. Kozłowski ( 5a).

           

          Osiągnięcia - I semestr - kl. IV c:

          Powiatowy konkurs plastyczny „Szopka ludowa regionu rawskiego”

          Julia Budek - wyróżnienie

          Łukasz Gąsiorowski - wyróżnienie

           

          Szkolny konkurs „Funkcjonalny karmnik lub budka lęgowa dla ptaków”

          Mateusz Strutyński

           

          Osiągnięcia - I semestr - kl. V a:

          Wojewódzki Międzyszkolny konkurs „Czysto wokół nas, świat posprzątać czas – czyli w poszukiwaniu nielegalnych składowisk odpadów”

          Matylda Lewandowska

          Sonia Szymańska

          Julianna Góraj

          Maria Przytuła

          Julia Kosińska

           

          Osiągnięcia sportowe IMS SP nr 2  I semestr

          Mistrzostwa Powiatu:

          Indywidualne biegi przełajowe - 25.09.2015r

          VI miejsce Dawid Łączkowski

           

          Sztafetowe biegi przełajowe - 08.10.2015r.

          V miejsce chłopcy, VII miejsce dziewczęta

           

          Mini piłka ręczna – 10-11.2015r.

          III miejsce chłopcy, V miejsce dziewczęta

           

          Unihokej – 24.11.2015r.

          III miejsce dziewczęta, III miejsce chłopcy

           

          Tenis stołowy – 15.12.2015r.

          I miejsce chłopcy

           

          Mistrzostwa Rejonu

          Tenis stołowy – 20.01.2016r.

          I miejsce chłopcy

           

          Osiągnięcia MLUKS „Dwójka” przy SP nr 2

          12.09.2015r. Moszczenica

          I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetek i Kadetów

          II m W. Wrzosek

           

          13.09.2015r. Moszczenica

          I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek i Juniorów

          I m K. Gierach

          II m P. Stachecka

          III m D. Wrzosek

          V m M. Janiszewska

          I m J. Gierach

           

          20.09.2015r.  Łódź

          I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorek i Seniorów

          IV m P. Stachecka

          I m J. Polański

          II m A. Kukla

          IV m J. Gierach

           

          25-27.09.2015r Lidzbark Warmiński

          I Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików

          III-IV m W. Wrzosek

          I m K. Kwapiś

           

          2-4.10.2015r. Kraków

          I Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów

          VI m W. Wrzosek

          XVI m K. Kwapiś

           

          03.10.2015r. Moszczenica

          I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaczek i Żaków

          I m Brajan Błaszczyk

           

          08.11.2015r. Łódź

          II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek i Juniorów

          II m P. Stachecka

          III m K. Gierach

          I m J. Polański

           

          6-8.11.2015r. Jastrzębie Zdrój

          I Grand Prix Polski Żaczek i Żaków

          X m M. Błaszczyk

           

          11.11.2015r. Skierniewice

          II Wojewódzki Turniej klasyfikacyjny Młodziczek i Młodzików

          IV m M. Błaszczyk

           

          15.11.2015r. Moszczenica

          II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorek i Seniorów

          IV m P. Stachecka

          II m A. Kukla

          III m J. Polański

           

          23.11.2015r.  Drzonków

          II Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików

          III-IV m W. Wrzosek

          III-IV m K. Kwapiś

           

          04.06.2015 Krosno

          II Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów

          XV m W. Wrzosek

          XX m K. Kwapiś

           

          13. 11-13.12.2015 Drzonków

          II Grand Prix Juniorek i Juniorów

          XIII-XVI m P. Stachecka

          XVII-XXIV m W. Wrzosek

          XXI-XXIV m J. Gierach

          XXV-XXXII m J. Polański

           

          OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W RAWIE MAZOWIECKIEJ

          II SEMESTR 2015/2016

           

           

          OSIĄGNIĘCIA KLASA IVB

          Aleksandra Kośka

          I miejsce w konkursie powiatowym "Mój las" - "Grzyby polskich lasów" 

          Udział w ogólnopolskim konkursie "Mój las" II etap.

          Udział w Grand Prix Grójca w otwartych mistrzostwach w pływaniu, zajęcie 1 miejsca  w stylu dowolnym, II miejsca w stylu motylkowym, II miejsca w stylu klasycznym.

          Udział w Grand Prix w Tomaszowie Mazowieckim 1 miejsce wrotkarstwo na 1000 m- 1 miejsce na 300 m, 1 miejsce w wieloboju.

          Ogólnopolskie zawody o puchar Lubelszczyzny VI miejsce i V miejsce ,

          Wyróżnienie w konkursie powiatowym "Zioła wokół nas"

           

          Artur Kwapisiewicz

          Nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym ,,Palma i pisanka"

           

          Brajan Błaszczyk

          I miejsce w Mistrzostwach Wojewódzkich w tenisie stołowym - gra podwójna,  III miejsce gra pojedyncza.

           

          Wojciech Dominiak, Piotr Ornafa, Szymon Mucha

          Turniej Ogólnopolski w piłce nożnej w Rawie Mazowieckiej 3 miejsce.

           

          Wojciech Dominiak, Piotr Ornafa, Szymon Mucha, Dawid Karnowski, Kacper Sochacki

          I miejsce w Lidze skierniewickiej w piłce nożnej.

           

          OSIĄGNIĘCIA KL. IVA

          Amelia Antosik

          Udział i wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. "Znaczek pocztowy - XXX lecie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego" , wyróżnienie- Szkolny Konkurs Ortograficzny.

           

          Julia Stalmach

          Udział i wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. "Znaczek pocztowy - XXX lecie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego"

          Ogólnowojewódzkie zawody w pływaniu dla klas IV.

           

          Szymon Ryba

          Mistrz Ortografii w kategorii klas IV- Szkolny Konkurs Ortograficzny

           

          Oskar Krawczyk

          Udział w V Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin 

           

          Janus Mikołaj

          Wyróżnienie- Szkolny konkurs-plakat w ramach DBI;

           

          Osiągnięcia w konkursach polonistycznych:

          Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna:

          Julianna Góraj (5a)

          I m-ce w szkole, a 6 w kraju

          Julia Kacprzyk (6b)

          8 m-ce w kraju, poza tym 8 dyplomów  laureata.

           

          Szkolny konkurs na folder i grę planszową o tematyce mitologicznej w ramach projektu „Małe i duże  mitologiczne podróże”.

          1m-ce- Maria Przytuła (5a) i Julianna Góraj (5a)

          2 m-ce A. Bednarska, N. Kaczorowska, A. Michalska, O. Król (5b)

          3 m-ce J. Sitarek, J. Bachura ( 6a).

          Wyróżnienia- J. Królak ( 5c) oraz O. Brocka i P. Kępa ( 6c).

          Wyróżnienia- folder:  B. Zajac ( 6c) i M. Kozłowski ( 5a).

           

          Wyróżnienie  w  Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur :

          Bartosz Czajka – kl. V a,

          Maria Przytuła – kl. V a,

          Filip Przerwa – kl. VI a,

          Aleksandra Wójcik – kl. IV c.

           

          OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE IMS SP nr 2 

          Tenis stołowy 08.03.2016r. Biała Rawska

          Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Szkół Podstawowych

          I m-ce chłopcy

           

          Tenis stołowy 14.03.2016r. Moszczenica

          Finał Wojewódzki X Memoriału Andrzeja Grubby

          I m-ce chłopcy

           

          Piłka koszykowa 22.03.2016r.Rawa Mazowiecka

          Mistrzostwa Powiatu

          II m -ce  chłopcy

          III m – ce dziewczęta

           

          Piłka nożna 11-12.05.2016r. Pukinin

          Mistrzostwa Powiatu

          II m - ce dziewczęta

          III m – ce chłopcy

           

          Czwórbój Lekkoatletyczny 18.05.2016r. Biała Rawska

          Mistrzostwa Powiatu

          I m-ce dziewczęta

          II m-ce chłopcy

           

          Tenis stołowy 20-21.05.2016r. Rawa Mazowiecka

          Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych

          I m-ce chłopcy

           

          Czwórbój Lekkoatletyczny 24.05.2016r. Kutno

          Mistrzostwa Rejonu

          VI m-ce dziewczęta

           

          Tenis stołowy 11-12.06.2016r. Sopot

          Finał Krajowy X Memoriału Andrzeja Grubby

          II m-ce chłopcy

           

          OSIĄGNIĘCIA MLUKS „DWÓJKA” przy SP nr2

          Marcel Błaszczyk

          III m-ce Mistrzostw Polski Młodzików – gra drużynowa

          V m-ce Mistrzostwa Polski Żaków – gra podwójna

          I m-ce Mistrzostwa Województwa Żaków – gra indywidualna

          I m-ce Mistrzostwa Województwa Żaków – gra podwójna

          I m-ce Mistrzostwa Województwa Młodzików – gra drużynowa

          I m-ce Mistrzostwa Województwa Młodzików – gra podwójna

          III m-ce Mistrzostwa Województwa Młodzików – gra indywidualna

          I m-ce Mistrzostw Polski SZS

          I m - ce  Pingla Cup- kategoria „Skrzat”

          II m – ce Pngla Cup – kategoria „Żak”

           

          Brajan Błaszczyk

          III m-ce Mistrzostwa Województwa Żaków – gra indywidualna

          I m-ce Mistrzostwa Województwa Żaków – gra podwójna

          III m-ce Mistrzostwa Województwa Młodzików - gra drużynowa

          Vm –ce Pngla Cup – kategoria „Żak”    

           

          Tomasz Winiarski

          III m-ce Mistrzostwa Województwa Młodzików - gra drużynowa

           

          Kuba Kwapiś

          II m-ce  w nieoficjalnych Drużynowych Mistrzostwach Europy Młodzików Olimpic Hopes - Turniej Krajów Wyszehradzkich  reprezentacja Kadry Polski

          III m-ce Mistrzostw Polski Młodzików – gra podwójna

          III m-ce Mistrzostw Polski Młodzików – gra drużynowa

          I m-ce Mistrzostwa Województwa Młodzików – gra indywidualna

          I m-ce Mistrzostwa Województwa Młodzików – gra podwójna

          I m-ce Mistrzostwa Województwa Młodzików – gra drużynowa

          I m-ce Mistrzostw Polski SZS

          Mistrzostwo II Ligi Męskiej  - drugi raz

           

          Julia Bachura

          V m-ce Mistrzostw Polski Młodzików – gra drużynowa

          II m-ce Mistrzostw Województwa Młodzików – gra drużynowa

          Mistrzostwa Polski LZS MLUKS „Dwójka” Rawa Mazowiecka

          I miejsce w punktacji klubowej

          Srebrne medale zdobyli:  Kuba Kwapiś , Jakub Gierach

          Brązowe medale zdobyli: Paulina Stachecka, Polański Jakub, Kukla Arkadiusz

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej
      • sekretariat@rawska2ka.pl
      • 46 814 22 36
      • 96-200 Rawa Mazowiecka ul. Miła 2 Poland
  • Liczba wizyt

    liczba odwiedzin: 229
  • Galeria zdjęć

      brak danych