• Leader100 Sport.

• 28.03.2023 19:05
      • W czwartek, 23 marca 2023 roku w Szkole Podstwoawej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej odbyła się Wizyta Wsparcia w ramach realizowanego programu Leader100 Sport.
      • Wizyta umożliwiła nam stworzenie jeszcze większej bazy dydaktyczno-metodycznej, wzmocniła program izintegrowała nauczycieli, którzy realizują program przez sport do kompetencji w obrębie Rawy Mazowieckiej i okolic.Tegoroczna wizyta wsparcia dedykowana była także rodzicom. Zaprosiliśmy rodziców dzieci z klas, aby mogli bliżej poznać program i przekazać swoje doświadczenia pozostałym. Zależało nam na tym, aby jak najbardziej zaangażować rodziców do udziału w rozwoju kompetencji swoich dzieci razem ze szkołą. Wiemy jak istotnym filarem Programu Leader100 SPORT są rodzice lub opiekunowie prawni dzieci. Stąd pomysł, by byli oni obserwatorami części praktycznej prowadzonej z uczniami oraz brali czynny udział w ostatniej części dotyczącej rozwijania kompetencji psychospołecznych u swoich dzieci. Serdecznie dziękujemy dzieciom z klasy I c, rodzicom oraz wychowawczyni p. Ninie Batorek za możliwość obejrzenia zajęć praktycznych.