• Z Fundacją PZU po lekcjach

• 06.04.2022 11:21
      • W Szkole Podstawowej nr 2 realizowany jest  projekt „Zróbmy to razem”. Pomysłodawcą projektu jest Stowarzyszenie Przymierze Rodzin Świetlica Środowiskowa w Rawie. Działania projektowe finansowane są ze środków Fundacji PZU w ramach ogólnopolskiego konkursu „ Z Fundacją PZU po lekcjach”.
      • Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 uczestniczyć będą w zajęciach: kulinarnych, tanecznych, naukowych. Dla najmłodszych zaplanowano  "Kodowanie na dywanie i programowanie robotów Ozobot".  W ramach działań przeprowadzone zostaną konkursy plastyczne i kulinarny. Nagrodzeni uczniowie /90 osób/ pojadą na wycieczkę jednodniową. Podsumowaniem projektu będzie piknik podczas którego odbędą się: quizy, animacje i zabawy o tematyce prośrodowiskowej, kiermasz przedmiotów użytkowych powstałych w ramach konkursu "Ekocoś z niczego", wystawa prac konkursowych i prac powstałych podczas zajęć "Kodowanie na dywanie i programowanie robotów Ozobot", występ projektowej grupy tanecznej, degustacja dań przygotowanych przez grupę warsztatową.