• Kursy językowe

• 17.03.2022 17:11
      • Lokalne Centrum Integracji, działające przy szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej ogłasza zapisy na bezpłatne kursy języka polskiego dla dorosłych Ukraińców.
        Локальний центр інтеграції, який працює при Основній школі № 2 ім. Марії Конопницької у Раві Мазовєцкій оголошує запис на безкоштовні курси польської мови для дорослих українців.
      • Lokalne Centrum Integracji, działające przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej ogłasza zapisy na bezpłatne kursy języka polskiego dla dorosłych Ukraińców.

Kurs podstaw języka polskiego trwał będzie 5 tygodni. Zajęcia odbywać się będą na terenie SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej w godzinach popołudniowych oraz w soboty i niedzielę.

Planujemy uruchomić 3 grupy. Liczebność w grupach 12 – 15 osób. Po zakończeniu kursu podstawowego, dla osób chętnych planowany jest kurs doskonalący na poziomie A2.

Zapisy na kurs możliwe są przez specjalny formularz znajdujący się na dole. Po wyczerpaniu miejsc, osoby zgłaszające się zostaną powiadomione o miejscu i terminie rozpoczęcia nauki.

Основний курс польської мови бути тривати 5 тижнів. Заняття будуть відбуватися на території Основної школи № 2 ім. Марії Конопницької  у Раві Мазовєцкій в післяобідній час, а також в суботи і неділю.

Плануємо створити 3 групи. Кількість в групі  –  12-15 осіб. Після закінчення основного курсу для дорослих, плануємо продовжити навчання для охочих осіб на рівні А2.

Записатися на курс  можна за допомогою спеціальної анкети, що подана нижче. Після закінчення кількості місць, особи, які зголосилися, будуть повідомлені про місце і термін наступного курсу.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety - Будь ласка, заповніть анкету.