• Sukces rawskich uczniów.

• 01.12.2021 13:57
      • Dzisiejszego dnia 25 listopada w Rawie Mazowieckiej rozegrano finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym w kategorii chłopców.
      • Rawskie miasto w tym turnieju reprezentowane było przez uczniów Szkoły Podstawowej nr. 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej, które tworzyli: Patryk Gierach oraz Natan Błaszczyk. Turniej ten przeprowadzono systemem grupowo-pucharowym a w całych zawodach wzięło udział 12 zespołów szkolnych. Poniżej prezentujemy końcowa kolejność:

1 miejsce - Szkoła Podstawowa w Kietlinie/k. Radomska

2 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 w Rawie Mazowieckiej

3 miejsce - Szkoła Podstawowa w Gorzkowicach

Dzień wcześniej 24 listopada w Rawie Mazowieckiej odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt. W zawodach udział wzięło 11 zespołów, wśród których znalazły się vice- mistrzynie zawodów rejonowych, czyli Szkoła Podstawowa Podstawowa nr. 2 im. Maria Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej, którą reprezentowały: Anna Mirowska oraz Zofia Krokowicz, czyli nasze najmłodsze podopieczne z rawskiego klubu a zarazem drugoklasistki Rawskiej Szkoły. Miło jest nam poinformować, że wyżej wymienione uczennice zajęły 9 miejsce w dzisiejszym turnieju, co można uznać za naprawdę duży sukces w ich karierze zawodniczej. Mamy nadzieję, że z czasem będziemy mogli dzielić się z wami wszystkimi ich kolejnymi sukcesami. Opiekunem rawskiego zespołu podczas tego turnieju był Pan Zbigniew Bajan, trener oraz nauczyciel wychowania fizycznego w naszej rawskiej szkole.