• Tenis stołowy

• 02.11.2021 14:05
      • 28 października w Rawie Mazowieckiej rozegrano Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców.
      • Nasze miasto w tym turnieju w kategorii chłopców było reprezentowane przez uczniów Szkoły Podstawowej nr. 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej, a jednocześnie członków naszego rawskiego klubu tenisa. Miło jest nam poinformować, że wyżej wymieniona szkoła zwyciężyła w całych tych zawodach i tym samym awansowała do Finałów Wojewódzkich, które zostaną rozegrane już 9 listopada również w naszym mieście. Reprezentację Szkoły tworzyli: Marcel Błaszczyk, Szymon Puchalski oraz Igor Gierach. Opiekunem grupy był nauczyciel wychowania fizycznego Pan Zbigniew Bajan.