Nabór

pismo_do_rodzicow_ws._rekrutacji_2017_(1).pdf

Szanowni Państwo

W związku z realizacją projektu pn. „Szybciej, lepiej, skuteczniej – rawska eOświata" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013 w ramach Osi Priorytetowej IV: Społeczeństwo Informacyjne, Działanie IV.2 E-usługi publiczne, informujemy Państwa, że na terenie naszego miasta rusza elektroniczny nabór do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2017/2018.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o składanie wniosków elektronicznych za pośrednictwem aplikacji „Nabory” dostępnej na stronie https://www.vulcan.net.pl/jst/rawamazowiecka/ (wybór z menu po lewej stronie Nabór – kanał kandydata[1]).

Ważne terminy:

Przedszkola

składają wnioski o przyjęcie w dn. 3 – 14 kwietnia 2017 r.

Odziały przedszkolne w szkole podstawowej:

składają wnioski o przyjęcie w dn. 3 – 14 kwietnia 2017 r.

Klasy I:

Uczniowie obwodowi: termin składania deklaracji: 20 - 27 marca 2017 r.

Pozostali składają wnioski o przyjęcie do klasy I w dn.  3 – 14 kwietnia 2017 r.

Z uwagi na elektroniczny nabór prosimy o ścisłe przestrzeganie podanych wyżej

terminów rekrutacji!

[1] Kandydaci do oddziałów przedszkolnych wybierają aplikację Nabór do Przedszkoli.

Zapraszamy do zapisów