27.10.2017

Tydzień w świetlicy pod hasłem "Zdrowie może być smakowite", zaowocował wieloma atrakcjami.

Dzieci malowały ulubione owoce i warzywa, z których wykonały "Kosz pełen zdrowia".

Uczestniczyły w zajęciach tematycznych oraz brały udział w konkursie plastycznym pt. "Owoce i warzywa z masy solnej".

Najpiękniejsze prace zostały nagrodzone. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy.

Gratulujemy!!

23 maja 2017

Kolejne Konkursy świetlicowe roztrzygnięte !

W konkursie dotyczącym bezpieczenstwa " Jestem bezpieczny!", którego cele to :

1. Upowszechnianie i pogłębianie wsród dzieci wiedzy , z zakresu bezpieczeństwa, obrony cywilnej, rozumianej jako szeroko pojęta ochrona ludności oraz podnoszenie świadomości występowania zagrożeń w otaczającym nas środowisku.

2. Konkurs promował właściwe postawy wobec różnorodnych niebezpieczeństw i zagrożeń.

3. Znajomość i umiejetność korzystania z numerów alarmowych w sytuacjach kryzysowych.

4.Rozwój zainteresowań i rozwijanie kreatywności dzieci poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych ,

zwycięzcami zostali:

I miejsce – Kornelia Kosińska kl. I b

II miejsce – Szymon Wilski kl. I b

IIImiejsce – Filip Popiński kl. II c

Gratulujemy !!!

Wyniki Konkursu

W dniu 10.04.2017 komisja konkursowa w składzie:

1. Joanna Rzeźnicka

2. Paulina Śmigiel

3. Beata Rzeźnicka

wyłoniła zwycięzców, którzy wykonali najciekawsze prace na Międzyświetlicowy  Konkurs Literacko- Plastyczny

"Najpiękniejsze życzenia wielkanocne".

Wyniki konkursu:

I miejsce – Zuzanna Grzelczyk,  klasa IIa, Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św Jana Pawła II, Śrem

II miejsce – Karol Hilary,  klasa IIb, Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św Jana Pawła II, Śrem

IIImiejsce –Kornelia Miros , klasa Ia, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej , Rawa Mazowiecka

Zwycięzcy otrzymają nagrody książkowe i dyplomy.

Prace konkursowe zostały zaprezentowane na gazetce świetlicowej oraz na stronie internetowej szkoły. www.rawska2ka.pl

Gratulujemy!!