• 13.02.2018 Dnia 17 stycznia 2018 r. w  Szkole Podstawowej nr 2  odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych  na czytelników biblioteki szkolnej  Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania.
  • 12.02.2018 Święta, Święta …. i po Świętach. Na szczęście czas kolędowania trwa dłużej.
  • 26.01.2018

Kolędy i pastorałki w Miejskim Domu Kultury: Dyplom_za_udzial_w_konkursie.pdf

wyróżnienie: Amelia_Antosik.pdf

II miejsce: Radek_Ornafa.pdf

• 23.01.2018

Powstanie Styczniowe wybuchło 155 lat temu, 22 stycznia 1863 r. Manifestem Tymczasowego Rządu Narodowego rozpoczął się największy w XIX w. polski zryw narodowy. Pochłonęło ono kilkadziesiąt tysięcy ofiar i w ogromnym stopniu wpłynęło na dążenia niepodległościowe następnych pokoleń.

• 23.01.2018

W oddziale IVB podczas zajęć z wychowawcą jest realizowany projekt edukacyjno - wychowawczy "I ty możesz zostać małym ratownikiem "

• Śpiewajcie aniołowie

19.01.2018

Gratulujemy sukcesu!

III miejsce w konkursie wokalnym zajęła grupa z klasy II A

Dyplom_III_miejsce_spiewajcie_aniolowie.pdf

wyróżnienie: Kornelia_Miros.pdf

• Rawska feriada 2018

• 18.01.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Spotkanie z cyklu Bezpieczne ferie.

• 17.01.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Pasowanie na czytelnika.

• Ciekawa geografia

Festiwal kultur
    Uczniowie przedstawiali charakterystyczne cechy mniejszości narodowych, mniejszości etnicznych i społeczności etnicznych w Polsce. Były ruskie pirogi , karaimskie proziaki , barszcz ukraiński  i nawet kolorowe cygańskie ciasto, trochę gwary podhalańskiej, śląskiej i kaszubskiej i inne ciekawostki.

• "Olimp school" z chemii

10.01.2018

Ogólnopolski konkurs "Olimp school" z chemii dla uczniów szkół podstawowych klas VII.

II miejsce Bartosz Czajka

III miejsce Zuzanna Ozimek

Gratulujemy sukcesu!

• 11.01.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Szkolne jasełka.

• 03.01.2018

Tytuł projektu: TWO CULTURES ARE COMING TOGETHER IN A SONG

Członkowie: Turcja, Polska, Rumunia

• 02.01.2018

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Dariusz Misztal

Zaprasza na bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach organizowane w ramach zadania:  Upowszechnianie sportów zimowych

„ZIMA NA ŁYŻWACH W RAWIE MAZOWIECKIEJ”

ZAPISY W KASIE PŁYWALNI OSOBIŚCIE  LUB POD NUMEREM TEL.  46 815 40 55,

DO 7 STYCZNIA   Z UWAGI NA OGRANICZONĄ LICZBĘ MIEJSC DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

• Zagrożenia cywilizacyjne

Podsumowanie konkursu ekologicznego pn. Zagrożenia cywilizacyjne

• 15.12.2017

Surowcami, używanymi przez  instalację biogazową w Konopnicy, są kiszonki kukurydzy i zbóż, skrobia z obierków, które powstały w wyniku obierania ziemniaków przez firmy produkujące chipsy i frytki oraz wytłoki z jabłek, z których był produkowany sok i inne przetwory.

• 29.11.2017
    Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rawie Mazowieckiej zaprasza na seminarium organizowane przez Centrum Informacji dla Rodzin Dzieci z Uszkodzonym Słuchem pt. CIRDUS - żeby rodzice byli dobrze poinformowani.
  • 28.11.2017 Miło nam poinformować, że nasz projekt eTwinning  „Second trip to fairy-tale" zdobył Odznakę Jakości.
  • 28.11.2017 Witamy w świecie mitów!
strona: