PROJEKT ETWINNING „GREETINGS FROM EUROPE”

czas trwania: wrzesień – grudzień 2017

państwa uczestniczące: Finlandia (pomysłodawca), Polska, Słowenia, Chorwacja, Norwegia, Francja, Wielka Brytania, Czechy, Włochy, Dania, Litwa, Słowacja i  Serbia.

PROJEKT ETWINNING „GREETINGS FROM EUROPE” –

„POZDROWIENIA Z EUROPY”

O projekcie:

Uczniowie z różnych szkół europejskich poznają się wzajemnie. Nagrywają krótkie filmy, w których przesyłają pozdrowienia, mówią o swojej szkole i swoim mieście (należy nagrać min. 3 krótkie filmy i zamieścić na Twinspace projektu do grudnia).

Cele:

rozwijanie umiejętności posługiwania się językiem angielskim i mediami elektronicznymi, poznawanie innych kultur europejskich.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej uczestniczący w projekcie:

1. Góraj Julianna 7a
  2. Kosińska Julia 7a
  3. Kuziemska Sandra 7a
  4. Machałowska Magdalena 7c
  5. Machałowska Natalia 4d
  6. Nagórka Dominik 7c
  7. Ozimek Zuzanna 7a
  8. Sosnowska Nikola 7c
  9. Stalmach Jakub 7c
  10. Wiśnik Aleksandra 7c
  11. Woźniak Małgorzata 7c

Nasz etap: Nagraliśmy pierwszy filmik z pozdrowieniami i zamieściliśmy na Twinspace projektu, aktualnie jesteśmy w trakcie nagrywania drugiego filmu, w którym przedstawiamy naszą szkołę.