Wakacje!

26 czerwca 2020 r.

Moje Kochane Pierwszaczkiheart

Nasze codzienne życie w ostatnich miesiącach bardzo się zmieniło. Nie spotykamy się w szkole, spędzacie czas w domu z rodziną. Zapewne brakuje Wam codziennych kontaktów z rówieśnikami i dotychczasowego rytmu dnia. Miejmy nadzieję, że obecna sytuacja jest przejściowa i po wakacjach znowu się zobaczymy.

Nadszedł dzień zakończenia roku szkolnego. Przed Wami dwa miesiące odpoczynku i zabawy. Po wielu miesiącach nauki i wytężonej pracy, szczególnie pracy pod „okiem” Rodziców, należy Wam się wytchnienie. Jesteście także Mistrzami pracy zdalnejyes

Zakończenie roku szkolnego jest okazją do pochwał i podziękowań, szczególnie tym z Was, którzy swoją pilnością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce.  Dziękuję wam za trud, wysiłek, zaangażowanie w zgłębianiu tajników wiedzy, zdobywaniu nowych umiejętności, poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów. Potraficie już czytać, pisać, liczyć, rysować i śpiewać. Gratuluję Wam tych osiągnięćyes

Jestem z Was bardzo dumnasmiley

Specjalne podziękowania kieruję do Ani, Frania, Mai i Ignasia, którzy godnie i z sukcesami reprezentowali naszą klasę i szkołę w konkursach:

1. Ania Karnowska:
  • I miejsce w konkursie recytatorskim „Kochamy polskich poetów”
  • Wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym „Zdrowo jem, więcej wiem”
  • III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Pomagam innym”
  • Zdobycie tytułu Małego Burmistrza Rawy Mazowieckiej w konkursie miejskim
  1. Franio Kmita:
  • Dyplom uznania za bardzo wysoki wynik w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Angielskiego „Olimpusek”
  1. Ignaś Skura:
  • Dyplom uznania za wysoki wynik w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Angielskiego „Olimpusek”
  1. Maja Szczepaniak:
  • Dyplom uznania za udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Angielskiego „Olimpusek”

Są wśród Was także tacy, którzy bardzo systematycznie uczęszczali na zajęcia szkolne i otrzymali dyplomy za wysoką frekwencję:

• Franio Kmita
  • Kuba Maciejewski
  • Maja Szczepaniak

Czego Wam życzyć na czas wakacji?

Oczywiście życzę Wam dużo słońca, radości, mnóstwa przygód i dobrego humoru. Pamiętajcie jednak, że podczas wypoczynku, chociaż możecie zapomnieć o nauce i innych obowiązkach szkolnych, nie możecie zapomnieć o swoim bezpieczeństwie. Bez względu na to, gdzie będziecie spędzać te najwspanialsze dla Was dni w roku, proszę żebyście byli uważni. Góry, morze, jeziora, czy domowe podwórko to miejsca ciekawe, ale nie zawsze w pełni bezpieczne. Ufam, że będziecie rozsądni. W razie zagrożeń i trudności pamiętajcie, że możecie zawsze liczyć na otaczających Was przyjaznych dorosłych – rodziców, opiekunów.

Pomimo, że mnie tu nie ma – jestem z Wami wszystkimiheart

Pozdrawiam Was bardzo serdeczniesmiley

Wasza wychowawczyni - Mariola Chojecka

Szanowni Rodzice!

Składam serdeczne podziękowania za to, że wspólnie z Wami mogłam uczestniczyć w procesie rozwoju Waszych dzieci, będąc jego częścią. Czuję się zaszczycona, że mogłam poznać tak wielu wspaniałych ludzi i współpracować z nimi.

Pomimo chwil trudnych, głęboko w mej pamięci tkwią jednak chwile radosne. Jako nauczyciel-wychowawca starałam się pracować sumiennie i wydajnie, a doświadczenia zdobyte w pracy z Waszymi dziećmi z pewnością przydadzą mi się w dalszej pracy.

Dziękuję Wam – Rodzicom:

- za szansę i zaufanie, którymi mnie obdarzyliście na początku roku szkolnego

- za każde miłe słowo

- za uśmiech i życzliwość

- za wsparcie w trudnych sytuacjach

- za działania na rzecz naszej klasy i szkoły

- za zaangażowanie i współpracę podczas nauczania zdalnego

Żywię nadzieję, że we wrześniu spotkamy się w lepszej rzeczywistości.

Jeszcze raz, serdecznie dziękujęheart

Mariola Chojecka