KLUBY SPORTOWE

W naszej szkole uczniowie dbając o swój rozwój fizyczny uczestniczą w wielu sekcjach sportowych, licznie biorą udział w zawodach sportowych zdobywając dla szkoły puchary i nagrody na szczeblu kraju, województwa i powiatu.

Na terenie szkoły istnieją dwa kluby sportowe:

- MLUKS "Dwójka"
- UKS "Juwenia"

Klub powstał z inicjatywy nauczycieli rodziców uczniów Szkoły Podstawowej nr2 w Rawie Mazowieckiej. Swą działalność zarejestrował w listopadzie  2004r. pod nazwą Miejski Ludowy Uczniowski Klub Sportowy ,,DWÓJKA”, w chwili obecnej w klubie trenuje 40 zawodników w różnych kategoriach wiekowych,. począwszy od dzieci klas zerowych szkół podstawowych, a skończywszy na najstarszym zawodniku uczęszczającym do szkoły średniej. Tenisiści trenują w dwóch grupach wiekowych młodszej i starszej, uczęszczając na dziewięć treningów tygodniowo. Nad wyszkoleniem dzieci czuwa dwóch trenerów Zbigniew Bajan i Sebastian Szczerkowski. Warto podkreślić fakt, że w zeszłym sezonie 2010/2011 Zbigniew Bajan został uznany przez Polski Związek Tenisa Stołowego i Ministerstwo Sportu za jednego z trzech najlepszych trenerów pracujących z dziećmi i młodzieżą w Polsce.

Największe sukcesy sezonu 2014/2015

1. II m-ce  Mistrzostw Polski Młodzików indywidualnie
  2. I m-ce Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - gra mieszana
  3. III m-ce w Mistrzostwa Polski IMS
  4. II m-ce w Mistrzostwa Polski  -  Licealiada
  5. III m-ce w Mistrzostwach Polski – Gimnazjada
  6. I m-ce Mistrzostw Polski Żaków Indywidualnie i w grze podwójnej
  7. Mistrzostwo II Ligi Mężczyzn  - Okręg łódzko-świętokrzyski
  8. 3 medale Mistrzostw Polski LZS

Więcej informacji dostepnych jest na naszym profilu na facebooku.