• Rawa Mazowiecka - Moja Mała Ojczyzna

• 02.03.2017 12:34
      • Nasza szkoła ma nowe wyposażenie pracowni informatycznej. Z tej okazji 15 lutego 2017r. odbył się w niej I Międzyszkolny Konkurs Informatyczny "Rawa Mazowiecka - Moja Mała Ojczyzna".
      • Był adresowany do uczniów rawskich szkół podstawowych i miał na celu promowanie historii, kultury, tradycji oraz piękna naszego miasta za pomocą prezentacji multimedialnej. Zwycięzcą konkursu został Michał Kozłowski z SP nr 2, II miejsce zajął Maksymilian Majewski z SP nr 1, zaś III miejsce - Nikola Tomczyk z SP nr 4. Nagrody wręczyli Burmistrz Rawy Mazowieckiej - p. Dariusz Misztal oraz p. Dyrektor Romana Sawicka. Laureatom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Podziękowania składamy także Radnym z Rady Miasta oraz Jury, które oceniało prace.