• Projekty eTwinning

• 03.05.2017 16:13
        • Uczniowie klas szóstych w ramach zajęć koła polonistycznego pod opieką p.Anny Siudzińskiej w roku szkolnym 2016/2017 biorą udział w dwóch międzynarodowych projektach eTwinning:
          „Having fun with Beatrix Potter” oraz „Second trip to Fairy-tale”. W ramach obu projektów uczniowie współpracują z kolegami z takich państw jak: Włochy, Litwa, Azerbejdżan, Turcja, Ukraina i Mołdawia.

• Pogodny kabarecik dla małych i dużych dzieci

• 19.03.2017 16:51
        • Uczniowie koła teatralnego pod kierunkiem pani Jolanty Lipskiej  w oparciu o scenariusz opracowany przez OO Jerzego Chrzanowskiego przygotowali przedstawienie pt. "Pogodny kabarecik dla małych i dużych dzieci".
        • DZIEŃ PAMIĘCI O ŻOŁNIERZACH NIEZŁOMNYCH

• 06.03.2017 08:34
        • Uroczystym apelem uczciliśmy pamięć o żołnierzach wyklętych, zwanych też niezłomnymi. Po zakończeniu II wojny światowej walczyli oni władzą komunistyczną. Wielu przypłaciło to życiem lub zdrowiem.

• Rawa Mazowiecka - Moja Mała Ojczyzna

• 02.03.2017 12:34
        • Nasza szkoła ma nowe wyposażenie pracowni informatycznej. Z tej okazji 15 lutego 2017r. odbył się w niej I Międzyszkolny Konkurs Informatyczny "Rawa Mazowiecka - Moja Mała Ojczyzna".
        • Walentynki w naszej szkole

• 02.03.2017 12:28
        • 14 lutego radośnie świętowaliśmy dzień, w którym można było wyrazić sympatię do swojej koleżanki lub kolegi.