• Finał Wojewódzkich Igrzysk w Tenisie Stołowym

• 29.11.2023 12:00
      • W dniu 23 listopada w Rawie Mazowieckiej na obiekcie hali sportowej Hotelu Tatar rozegrano Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt. W zawodach wzięło udział 12 ekip szkolnych.
      • Rawskie miasto w tym turnieju reprezentowały uczennice Szkoły Podstawowej nr. 2 w Rawie Mazowieckiej, w składzie której znalazły się: Anna Mirowska, Zofia Krokowicz oraz Maria Wiśnik. Miło jest nam poinformować, że w/w Szkoła zaprezentowała się bardzo dobrze w tej imprezie, czego sukcesem końcowym jest zdobycie srebrnego medalu Mistrzostw Województwa Łódzkiego. Najniższe miejsce na podium wywalczyła Szkoła Podstawowa w Pawlikowicach. Opiekunem zespołu rawskiego był Pan Zbigniew Bajan. Serdecznie gratulujemy dziewczynom, trenerowi jak i rawskiej szkole tak wybitnych uczennic w tej dyscyplinie.

24 listopada w jednej z rawskich hal sportowych rozegrano Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym w kategorii chłopców. W zawodach udział wzięło 11 ekip szkolnych a jedną z nich była Szkoła Podstawowa nr. 2 w Rawie Mazowieckiej, w składzie: Jan Kalinowski, Bartosz Mika oraz Karol Kęski. Rawski zespół podczas dzisiejszego turnieju zaprezentował się bardzo dobrze, zajmując wysokie 5 miejsce. Opiekunem zespołu był Pan Zbigniew Bajan. Gratulacje dla zawodników i opiekuna zespołu.